FitRoom to aplikacja webowa i mobilna, która umożliwia dostęp do różnych rodzajów aktywności sportowych o każdej porze i w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych, dostarczamy Klientom narzędzie do dbania o swoją formę, zapewniając wygodę i elastyczność treningów online. Nasza platforma pozwala użytkownikom umówić się na trening z wybranym trenerem oraz bezpiecznie opłacić go w ramach aplikacji.

Zakres projektu:

1.  Zaprojektowanie i wykonanie Aplikacji Webowej: Nasza aplikacja została zaprojektowana z myślą o intuicyjności i łatwości obsługi, aby zapewnić użytkownikom płynne doświadczenie podczas korzystania z niej.

2.  Platforma do Prowadzenia Treningów Online: FitRoom umożliwia przeprowadzanie treningów online poprzez transmisje wideo. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych trenerów, płacić za wybrane zajęcia i wziąć udział w treningach razem z innymi zarejestrowanymi osobami.

3.  Rejestracja Trenerów: Aplikacja umożliwia trenerom rejestrację oraz ustawianie swojej dostępności w zależności od kalendarza. Każdy trener może określić rodzaj zajęć, które oferuje oraz ich harmonogram.

4.  Implementacja Live Streamingu: Wykorzystując innowacyjne rozwiązanie live streamingu zapewniamy obsługę nieograniczonej liczby połączeń między trenującymi osobami a trenerem.

FitRoom to platforma, która nie tylko umożliwia aktywność fizyczną w dowolnym miejscu i czasie, ale także tworzy społeczność osób zainteresowanych zdrowym stylem życia i regularnymi treningami. Dzięki naszej aplikacji, trening staje się bardziej dostępny, elastyczny i przystępny dla każdego