Software House pomoże rozwinąć Twój biznes

Software House w Polsce, Poznaniu i całej Europie Jesteśmy wszędzie, gdzie nas potrzebują. Mamy ogromne doświadczenie w realizacji nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów biznesowych, dostarczając niezawodnych narzędzi informatycznych. Tworzenie aplikacji mobilnych i aplikacji internetowych to nasza praca i pasja.

o-nas

Klienci

JSQL
software-house-outsourcing@2x

Jasno i klarownie

Tworzenie oprogramowania na najwyższym poziomie dostosowanego do Twojego biznesu jest dla nas najważniejsze. Działamy przy tym według jasnych zasad, dzięki czemu możesz kontrolować cały proces powstawania aplikacji na każdym etapie. 

arrow Dedykowany kanał komunikacji

Przez cały czas pracy nad aplikacją pozostajemy z Tobą w kontakcie. Wykorzystujemy do tego zarówno tradycyjne formy, jak i dedykowane kanały komunikacji przygotowane specjalnie dla Twojego projektu.

arrow Regularne raporty

Na każdym etapie pracy nad Twoim oprogramowaniem przygotowujemy specjalnie dla Ciebie dokładne raporty. Dzięki temu będziesz zawsze wiedział, nad czym aktualnie pracujemy i jakie funkcjonalności wdrażamy.

arrow Prosty i przejrzysty proces

Stawiamy na prostotę projektu i oprogramowania zgodnie z filozofią Agile. Cały proces tworzenia aplikacji jest przejrzysty i ściśle związany z potrzebami klienta. Takie podejście pozwala tworzyć aplikacje mobilne i webowe szybko, a do tego na najwyższym poziomie.

Zaufanie

Nasz zespół ma wysokie kompetencje i umiejętności, ale istotne jest dla nas również Twoje zaufanie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!

arrow Okres próbny

Możesz bezpłatnie przetestować kompetencje naszego zespołu, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o skorzystaniu z naszych usług. Zweryfikuj naszą wiedzę i doświadczenie!

arrow Ryzyko fluktuacji pracowników

Potrzebny programista? Współpracując z nami, unikasz ryzyka fluktuacji pracowników. Nasz zespół jest stabilny i składa się z wysokiej klasy deweloperów , którzy pracują u nas już wiele lat.

arrow Utrzymanie i czas reakcji

Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne nie tylko w czasie tworzenia oprogramowania, ale również w czasie jego eksploatacji. Błyskawicznie reagujemy na wszelkie problemy techniczne i rozwiązujemy je bez konieczności długiego oczekiwania.

arrow Regularne spotkania

Tworząc aplikacje Android i na inne platformy, przez cały czas będziemy z Tobą w kontakcie. Zapewniamy regularne spotkania, w czasie których poznasz postęp prac i będziesz mógł zgłosić swoje uwagi.

software-house-on-demand@2x
software-house-ecommerce@2x

Bezpieczeństwo

Wychodzimy z założenia, że tworzenie aplikacji mobilnych powinno być nie tylko szybkie, profesjonalne, ale również musi zapewniać zamawiającemu maksymalny poziom bezpieczeństwa.

arrow Umowa o poufności

Z każdym klientem podpisujemy umowę poufności. Dzięki temu jesteś pewny, że żadne poufne informacje dotyczące Twojej firmy i oprogramowania nie zostaną ujawnione.

arrow Regularne back-upy

W celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa danych klienta zapewniamy wykonywanie regularnych i częstych back-upów, czyli kopii zapasowych.

arrow Własność kodu

Napisany przez naszych programistów kod staje się wyłączną własnością zamawiającego. To duża zaleta dedykowanego oprogramowania, ponieważ w przyszłości klient może dokonywać w kodzie dowolnych zmian.

Jakość pracy

Zapewniamy profesjonalne podejście do tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych. Mamy doświadczony zespół ekspertów oraz sprawdzone w praktyce metody pracy.

arrow Podejście Agile

Stosujemy w pracy zwinne zarządzanie projektami (Agile), zapewniając elastyczne podejście do tworzenia aplikacji Android i innego oprogramowania.

arrow Code review & QA

Przed wdrożeniem wykonujemy kompleksową kontrolę jakości kodu, aby zapewnić jak najwyższą jakość tworzonej aplikacji. Dzięki temu będzie spełniała wszystkie wymagania klienta.

arrow Dostosowanie do światowych trendów

W naszej pracy oraz w tworzonym oprogramowaniu wykorzystujemy aktualnie panujące trendy i najnowsze technologie. Dzięki temu masz pewność, że Twoje oprogramowanie jest nowoczesne.

Ostatnie zrealizowane projekty

SPAR website

Sklep internetowy SPAR

TREO web application

Aplikacja do obliczania kosztu frachtu

Aplikacja mobilna do zarządzania receptami

Stwórz z nami swoją aplikację!

Software-House.eu sp. z o. o.

ul. Głogowska 31/33 60-702 Poznań
tel.: +48 690 666 604
e-mail: office [at] software-house.eu

NIP: 8522655804
REGON: 383167648
KRS: 0000783376

© 2020 Software-House.eu      Polityka Prywatności

SOFTWARE-HOUSE.EU Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-702) przy ul. Głogowska 31/33, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonej przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000783376, NIP: 8522655804, REGON 383167648, kapitał zakładowy: 10 000,00 złotych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

TOP