Dedykowane oprogramowanie

Tworzymy najwyższej klasy oprogramowanie na zamówienie specjalnie dla Ciebie. Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu nawet bardzo skomplikowanych i wymagających projektów biznesowych. Dostarczamy najnowocześniejszych narzędzi informatycznych.

Frontend development

Zapewniamy doświadczonych programistów od front-end, którzy przygotują Twoją aplikację na najwyższym poziomie, korzystając przy tym z innowacyjnych rozwiązań.

arrow Wydajność i szybkość

Nasze aplikacje Android i na inne systemy zawsze działają szybko, ponieważ przywiązujemy dużą wagę do ich jak największej wydajności.

arrow Podejście "mobile first"

Tworzymy aplikacje, które są ściśle dostosowane do błyskawicznie rozwijającego się rynku urządzeń mobilnych. Twoje oprogramowanie może być używane na różnych urządzeniach.

arrow Wszystkie platformy

Software House Poznań to tworzenie oprogramowania najwyższej klasy, które działa na wszystkich najpopularniejszych platformach. Masz pewność, że Twoja aplikacja zostanie uruchomiona na każdym urządzeniu.

arrow Nowoczesne technologie

Do tworzenia programowania używamy tylko najnowszych wersji i nowoczesnych technologii jak React, Angular i Node.js. . Dzięki temu Twoja aplikacja jest niezawodna i funkcjonalna.

Backend development

Nasi programiści są również doświadczonymi specjalistami od back-end backendu. Dzięki nim masz pewność, że Twoja aplikacja będzie niezawodna, wydajna i nowoczesna, a do tego spełniająca wymagania Twojego biznesu.

arrow Sprawdzone metody

Programiści Software House to specjaliści, którzy potrafią kodować we wszystkich najpopularniejszych obecnie językach programowania, a szczególnie w JAVA, JavaScript, React Native i Vue.

arrow Bazy danych i SQL

Pracujemy na wszystkich najpopularniejszych bazach danych. Dzięki temu możemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego oprogramowania bez względu na to, jak jest złożone czy skomplikowane.

arrow Scrum & Agile

W naszej pracy wykorzystujemy metodykę Scrum opartą na zasadach Agile. Dzięki temu tworzymy oprogramowanie w sposób innowacyjny, szybki, a do tego najwyższej jakości.

arrow Wydajność i szybkość

Nasze aplikacje są nie tylko ściśle dopasowane do Twoich potrzeb, ale również zapewniamy ich jak najwyższą wydajność, aby działały szybko, płynnie i niezawodnie.

Integracja z systemami ERP

System ERP to coraz częściej używane narzędzia w biznesie. Dzięki nam zintegrujesz taki system z dotychczas używanymi aplikacjami.

arrow Rozwój funkcjonalności

ERP integruje wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie. My zadbamy, żebyś otrzymał w tym systemie funkcjonalności niezbędne dla Twojego biznesu.

arrow e-Commerce

Jeśli działasz w e-Commerce lub chciałbyś uruchomić taki kanał sprzedaży, specjaliści Software House zintegrują odpowiednie narzędzia z Twoim systemem ERP.

arrow Analiza danych

Sprawdzimy, jakich rozwiązań potrzebuje Twoja firma, aby łatwo analizować dane i usprawniać biznesowe procesy, a potem zaproponujemy ich wdrożenie.

arrow Integracja ERP i B2B/B2C

Przygotowujemy dedykowane oprogramowanie B2B oraz B2C, a potem integrujemy je z systemem ERP. Takiej samej integracji możemy dokonać również w stosunku do już używanych platform biznesowych.

Stwórz z nami swoją aplikację

Software-House.eu sp. z o. o.

ul. Głogowska 31/33 60-702 Poznań
tel.: +48 690 666 604
e-mail: office [at] software-house.eu

NIP: 8522655804
REGON: 383167648
KRS: 0000783376

© 2020 Software-House.eu      Polityka Prywatności

SOFTWARE-HOUSE.EU Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-702) przy ul. Głogowska 31/33, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonej przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000783376, NIP: 8522655804, REGON 383167648, kapitał zakładowy: 10 000,00 złotych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

TOP