Dedykowane oprogramowanie

Tworzymy najwyższej klasy oprogramowanie na zamówienie specjalnie dla Ciebie. Mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu nawet bardzo skomplikowanych i wymagających projektów biznesowych. Dostarczamy najnowocześniejszych narzędzi informatycznych.

Szybkie tworzenie aplikacji z wykorzystaniem bubble.io

arrow Nowoczesna Technologia

Bubble jest bardzo rozbudowaną platformą i został zaprojektowany, aby zastąpić języki programowania i frameworki, które są tradycyjnie używane do tworzenia aplikacji.

arrow Szybkość tworzenia aplikacji

Wykorzystując tą technologie zbudujemy dla Ciebie aplikację 10 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnego programowania.  Bubble.io jest "językiem wyższego poziomu" więc budowanie i zmienianie działania aplikacji jest znacznie prostsze.

arrow Aplikacje mobilne

Zaprojektujemy i wykonamy dowolne aplikacje mobilne dla Twojego biznesu – zrealizujemy systemy na smartfony oraz tablety, oparte o platformy Android oraz iOS.

arrow Aplikacje internetowe / webowe

Przygotujemy aplikacje webowe, dowolne strony internetowe, dedykowane serwisy, oraz sklepy zgodne z Twoimi wszelkimi wymaganiami a technologia NoCode / LowCode zapewnia ich właściwą efektywność, szybkość działania oraz spełnienie najtrudniejszych założeń biznesowych.

Frontend development

Zapewniamy doświadczonych programistów od front-end, którzy przygotują Twoją aplikację na najwyższym poziomie, korzystając przy tym z innowacyjnych rozwiązań.

arrow Wydajność i szybkość

Nasze aplikacje Android i na inne systemy zawsze działają szybko, ponieważ przywiązujemy dużą wagę do ich jak największej wydajności.

arrow Podejście "mobile first"

Tworzymy aplikacje, które są ściśle dostosowane do błyskawicznie rozwijającego się rynku urządzeń mobilnych. Twoje oprogramowanie może być używane na różnych urządzeniach.

arrow Wszystkie platformy

Software House Poznań to tworzenie oprogramowania najwyższej klasy, które działa na wszystkich najpopularniejszych platformach. Masz pewność, że Twoja aplikacja zostanie uruchomiona na każdym urządzeniu.

arrow Nowoczesne technologie

Do tworzenia programowania używamy tylko najnowszych wersji i nowoczesnych technologii jak React, Angular i Node.js. . Dzięki temu Twoja aplikacja jest niezawodna i funkcjonalna.

Backend development

Nasi programiści są również doświadczonymi specjalistami od back-end backendu. Dzięki nim masz pewność, że Twoja aplikacja będzie niezawodna, wydajna i nowoczesna, a do tego spełniająca wymagania Twojego biznesu.

arrow Sprawdzone metody

Programiści Software House to specjaliści, którzy potrafią kodować we wszystkich najpopularniejszych obecnie językach programowania, a szczególnie w JAVA, JavaScript, React Native i Vue.

arrow Bazy danych i SQL

Pracujemy na wszystkich najpopularniejszych bazach danych. Dzięki temu możemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego oprogramowania bez względu na to, jak jest złożone czy skomplikowane.

arrow Scrum & Agile

W naszej pracy wykorzystujemy metodykę Scrum opartą na zasadach Agile. Dzięki temu tworzymy oprogramowanie w sposób innowacyjny, szybki, a do tego najwyższej jakości.

arrow Wydajność i szybkość

Nasze aplikacje są nie tylko ściśle dopasowane do Twoich potrzeb, ale również zapewniamy ich jak najwyższą wydajność, aby działały szybko, płynnie i niezawodnie.

Stwórz z nami swoją aplikację

Software-House.eu sp. z o. o.

ul. Głogowska 31/33 60-702 Poznań
tel.: +48 690 666 604
e-mail: office [at] software-house.eu

NIP: 8522655804
REGON: 383167648
KRS: 0000783376

© 2020 Software-House.eu      Polityka Prywatności

SOFTWARE-HOUSE.EU Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-702) przy ul. Głogowska 31/33, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonej przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000783376, NIP: 8522655804, REGON 383167648, kapitał zakładowy: 10 000,00 złotych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

TOP