Outsourcing programistów

Jeśli potrzebujesz programisty, skorzystaj z naszej oferty outsourcingu. Zapewniamy najlepszych fachowców od programowania w różnych językach i technologiach. Nie musisz już tracić czasu na rekrutację i sprawdzanie kompetencji kandydatów!

Oferujemy outsourcing w zakresie

Outsourcing projektów IT

Zrealizujemy kompleksowo projekt IT dla Twojego biznesu – od analizy i zaprojektowania aplikacji, aż po jej wdrożenie i opiekę powdrożeniową. Sprawdź teraz!

Outsourcing specjalistów IT

Potrzebny programista? Już nie musisz szukać! Wynajmujemy naszych specjalistów IT, a nawet całe zespoły projektowe. Przygotowaliśmy elastyczne rozwiązania. Wybierz najlepszą opcję dla Twojego biznesu!

Zarządzanie aplikacjami biznesowymi w środowisku IT

Zarządzamy kompleksowo Twoimi aplikacjami biznesowymi, zapewniamy wsparcie technologiczne i utrzymanie dostępności aplikacji, przejmujemy odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

Potrzebujesz doświadczonego specjalisty IT?
Skontaktuj się z nami!

Outsourcing specjalistów i zespołów IT (Talent & Team Leasing)

Skorzystaj z naszej oferty outsourcingu specjalistów IT i zyskaj dostęp do najlepszych fachowców w branży. Wynajmujemy także całe zespoły projektowe. Dostosujemy naszą ofertę outsourcingu do potrzeb Twojego biznesu. 

Mamy profesjonalne doświadczenie w branży IT, a nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści IT. Mogą pracować bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy lub wykonywać zlecone przez Ciebie zadania z naszego biura. Możemy pomóc Ci również w rekrutacji programistów i innych specjalistów IT. 

 Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy wspierać Twój biznes. Sukces każdej firmy opiera się na pomysłach wyjątkowych ludzi. My ich zapewnimy! 

Oferujemy profesjonalny outsourcing IT, m.in. w zakresie kompetencji takich specjalistów jak:

 • Programiści
 • Konsultanci
 • Analitycy biznesowi
 • Administratorzy macOS
 • Technical Team Leaderzy
 • Project Managerowie
 • Testerzy

Outsourcing projektów IT

Dzięki nam wdrożysz łatwo nawet najbardziej złożony i wymagający projekt IT. Analizujemy potrzeby Twojej firmy, projektujemy aplikacje i uruchamiamy dedykowane oprogramowanie. Zapewniamy także opiekę powdrożeniową. 

Nasi specjaliści IT będą wsparciem technologicznym Twojego zespołu, mogą również przeprowadzać szkolenia. Dedykowani programiści zajmą się także rozwojem Twojego projektu bez względu na jego fazę wdrożeniową. 

 Sprawdź teraz, dlaczego klienci tak chętnie z nami współpracują. Stawiamy na wysoką jakość oprogramowania, efektywność działania  i korzystamy ze sprawdzonych metod zarządzania projektami (metodyki zwinne). 

Oferujemy wsparcie w dostarczaniu takich rozwiązań jak:

 • Systemy portalowe
 • Portale internetowe
 • Sklepy internetowe
 • Aplikacje mobilne
 • Rozwiązania dedykowane

Zarządzanie aplikacjami biznesowymi w środowisku IT

Zależy Ci na bezpieczeństwie i stabilności Twoich aplikacji biznesowych i infrastruktury IT? Zapewnimy im kompleksową opiekę specjalistów i wsparcie technologiczne. Do tego wykonujemy prace konserwacyjne i utrzymaniowe w środowisku IT. 

Skontaktuj się z nami już dziś. Specjalnie dla Twojego biznesu przygotujemy odpowiedni zestaw usług, dobierzemy odpowiednich fachowców IT i rozpoczniemy zarządzanie Twoimi aplikacjami. Zapewniamy ich monitoring, prace serwisoweoptymalizację działania. 

Niezwykle istotna jest ciągła dostępność aplikacji biznesowych w Twojej firmie i bezawaryjne działanie krytycznych systemów. Zapewnimy ich bezpieczeństwo i wydajność. Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować! 

W ramach usług zarządzanych przejmiemy opiekę nad Twoimi:

 • Aplikacjami
 • Bazami danych
 • Systemami portalowymi

Zalety bodyleasingu

Jeśli szukasz doświadczonego programisty lub specjalisty IT, wykorzystaj nasz profesjonalny zespół. Nasz Software House Poznań zapewni Ci właściwy zespół Deweloperów. Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Niższe koszty utrzymania pracownika

Dostosowanie członków zespołu do projektu

Pewność co do umiejętności specjalisty

Płatność za gotowy i jakościowy produkt

Szybkie zatrudnienie specjalisty do projektu

Oszczędność czasu zleceniodawcy na szukanie i szkolenie pracownika

Dostępni specjaliści

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę specjalistów, z różnym doświadczeniem i specjalizacją.

Potrzebujesz specjalisty?

Skontaktuj się z nami!

Software-House.eu sp. z o. o.

ul. Głogowska 31/33 60-702 Poznań
tel.: +48 690 666 604
e-mail: office [at] software-house.eu

NIP: 8522655804
REGON: 383167648
KRS: 0000783376

© 2020 Software-House.eu      Polityka Prywatności

SOFTWARE-HOUSE.EU Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-702) przy ul. Głogowska 31/33, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonej przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000783376, NIP: 8522655804, REGON 383167648, kapitał zakładowy: 10 000,00 złotych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

TOP