Wsparcie i obsługa projektów IT

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wdrażania i obsługi oprogramowania oraz infrastruktury IT. Otrzymujesz wsparcie doświadczonych specjalistów i gwarancję szybkiego rozwiązywania problemów technicznych. Sprawdź naszą ofertę teraz!

Obsługa projektów

Software House Poznań zapewnia kompleksowe zarządzanie projektami IT w biznesie. Już teraz skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie wsparcie możesz uzyskać!

Analityka

Zapewniamy wsparcie doświadczonych analityków IT, którzy doskonale rozumieją potrzeby Twojego biznesu i ułatwią wdrażanie każdego projektu IT, nawet najbardziej złożonego.

Specyfikacja wymagań

Dokładnie analizujemy specyfikę narzędzi IT i oprogramowania pod kątem potrzeb Twojego biznesu, a potem koncentrujemy się nad właściwą realizacją projektu.

Metodyki zwinne

W naszej pracy stosujemy zwinne zarządzanie projektami, wykorzystując do tego takie metodyki jak Agile i Scrum. Dzięki temu nasza praca jest maksymalnie efektywna i szybka.

Wszystkie plaformy

Obsługujemy projekty IT bez względu na platformę, na jakiej dane narzędzie bazuje. Nasi specjaliści mają wiedzę i doświadczenie pracy ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami i frameworkami.

Projektowanie i implementacja dodatkowych funkcjonalności/ rozwiązań

Potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności w Twoim oprogramowaniu? Twój biznes nie może dobrze funkcjonować bez specjalnych rozwiązań? Rozwiążemy ten problem. Nie tylko tworzymy oprogramowanie od podstaw, ale i wdrażamy nowe funkcjonalności do już istniejących narzędzi IT.

arrow Scrum & Agile

Pracujemy szybko, ale efektywnie, ponieważ stosujemy zwinne metodyki pracy. Błyskawiczne tworzenie aplikacji mobilnych w Poznaniu i wszędzie na świecie!

arrow Nowoczesne technologie

Do implementacji dodatkowych funkcjonalności używamy tylko nowoczesnych technologii i sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu Twoja aplikacja będzie działała bez problemów i bezpiecznie.

arrow Dedykowani programiści

Potrzebny programista do Twojego projektu? Żaden problem! Oddelegujemy specjalistów, którzy zajmą się tylko Twoim oprogramowaniem i wdrażaniem do niego nowych rozwiązań.

arrow Szybka realizacja

Dobrze wiemy, że czas ma kluczowe znaczenie w Twoim biznesie. Dlatego zlecone projekty realizujemy szybko, ale solidnie, aby efekt był taki, jakiego oczekujesz.

Wspieranie bieżącej obsługi Aplikacji i Systemów

Możesz skupić się na swoim biznesie, a nam pozostaw kompleksową obsługę narzędzi IT, które funkcjonują w Twojej firmie. Zapewniamy:

arrow Rozwiązywanie problemów

Problem z aplikacją lub systemem pojawia się zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Nasi specjaliści zajmą się tym błyskawicznie, aby Twój biznes mógł działać bez przeszkód.

arrow Wsparcie działania

Oferujemy wsparcie specjalistów IT w szerokim zakresie, aby wszystkie Twoje aplikacje i systemy działały bez problemu. Zapewniamy błyskawiczne konsultacje.

arrow Helpdesk

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie helpdesk – przyjmujemy zgłoszenia problemów IT, a nasi specjaliści zajmują się ich rozwiązaniem natychmiast.

arrow Serwis aplikacji

Nasz Software House Poznań zapewnia kompleksowy i błyskawiczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny aplikacji. Proponujemy profesjonalną opiekę IT, której zakres ustalamy indywidualnie.

Integracja z systemami ERP

System ERP to coraz częściej używane narzędzia w biznesie. Dzięki nam zintegrujesz taki system z dotychczas używanymi aplikacjami.

arrow Rozwój funkcjonalności

ERP integruje wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie. My zadbamy, żebyś otrzymał w tym systemie funkcjonalności niezbędne dla Twojego biznesu.

arrow e-Commerce

Jeśli działasz w e-Commerce lub chciałbyś uruchomić taki kanał sprzedaży, specjaliści Software House zintegrują odpowiednie narzędzia z Twoim systemem ERP.

arrow Analiza danych

Sprawdzimy, jakich rozwiązań potrzebuje Twoja firma, aby łatwo analizować dane i usprawniać biznesowe procesy, a potem zaproponujemy ich wdrożenie.

arrow Integracja ERP i B2B/B2C

Przygotowujemy dedykowane oprogramowanie B2B oraz B2C, a potem integrujemy je z systemem ERP. Takiej samej integracji możemy dokonać również w stosunku do już używanych platform biznesowych.

SZYBKA WYCENA

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach.
Twoim projekcie.

Software-House.eu sp. z o. o.

ul. Głogowska 31/33 60-702 Poznań
tel.: +48 690 666 604
e-mail: office [at] software-house.eu

NIP: 8522655804
REGON: 383167648
KRS: 0000783376

© 2020 Software-House.eu      Polityka Prywatności

SOFTWARE-HOUSE.EU Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-702) przy ul. Głogowska 31/33, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonej przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000783376, NIP: 8522655804, REGON 383167648, kapitał zakładowy: 10 000,00 złotych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności i Warunki korzystania z usług Google.

TOP